Teşekkürler

Güçlükleri aştık..

Zorlukları ve acıyı sevmeyi bile öğrendik Önemli olan zoru başarmaktı. 
Zoru başarmak imkânsızı da tanımaktı 
hayatımızın en güzel anları zorlukları aştığımız anlar oldu..
Heyecan ve coşku; Koşulsuz saygı, 
Sevgiden kaynaklanan özen: Hayata pozitif bakıştı bizimki. 
Mütevazı adımlarla; adanmışlık ruhu ile, üstün Profesyonelliğimiz, Yaratıcılığımızla ve ürettiklerimize en son noktada kattığımız değerlerle fark yanattık bugünlere geldik. Herkese teşekkür ediyor, 25.yılımızı büyük bir onur,gurur ve büyük bir mutlulukla kutladık. 
Yolumuza devam ediyoruz.

welcome

Biz Kimiz?

greenavtive PR, Azade Başağa ve Ertuğrul Kale ortaklığı ile Ankara’da kuruldu. Daha sonra İstanbul ve İzmir büroları ile çalışmalarını sürdürdü.

greenavtive PR, Türkiye’nin ilk sosyal sorumluluk Çevre projesi İzmir Kuş Cenneti Rama Cansuyu projesi ile Birleşmiş Milletlerden ödül alan ilk Türk ajansı dır,

greenavtive PR, Çalışanlarına, müşterilerine, içinde yaşadığı topluma ve dünyaya karşı en yüksek kurumsal davranış standartları içinde bulunması gerektiğine inanır.

greenavtive PR, Sosyal sorumluluk duyarlılığı ile topluma katkısı olan pek çok projeyi kurum olarak destekleyerek farklılığını ortaya koymuştur.

greenavtive PR, topluma yararlı kurum imajını yansıtacak projelerden, uluslararası boyuta kadar uzanan, sınırsız çalışma alanı mevcuttur.

Hedefleri belirlenmiş projelere imza atan greenavtive PR, takım ruhuna, saygı ve güvene, objektifliğe ve uzmanlığa inanır ve önem verir. Profesyonelliği ve modern standartları etik değerler ışığında birleştiren greenavtive PR, hem yerel hem de uluslararası boyutta hedefleri belirlenmiş birçok projenin altından başarıyla kalkmıştır.

greenavtive PR, prestijli projeler üretirken ayrıntılara verdiği önemle de mükemmeliyeti yakalamıştır. Başarıyı empati kurmakta görerek yıllardır hem kendisinin hem de temsil ettiği kurumların daima bir adım önde olmasını sağlamıştır.

“Meziyeti hayal gücüdür.
Meziyeti hayalleri gerçek kılmaktır.
Meziyeti değişimi gerçekleştirebilmektir. ”

Kurumsal iletişimden, sosyal sorumluluk projelerine kadar müşterilerinin her talebine etkili çözümlerle yanıt veren greenavtive PR, kriz iletişimi gibi ciddi bir birikim ve uzmanlık gerektiren konularda da ilgili kurumu ortak çıkarlar doğrultusunda en iyi şekilde temsil etmiştir.

greenactive PR’ın misyonu;

Sektöründe saygın, pazar sınırları tanımayan rekabetçi ve dinamik yapısı, çalışanların katılım ve mutluluğu ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, yenilikçi, çevreye saygılı bir kuruluş olmak ve bunun devamlılığını sağlamaktır.

greeancitve PR, Şirketlerin artık kendi ışıklarının ötesine de bakmaları ve gelen değişimi öngörebilmeleri gerektiğine inanmaktadır. Hayal gücümüzü devreye sokarak düşünmek yaratıcılığın yalnızca bir yönüne işaret eder.

Yaratıcılığın diğer iki yönü, uzmanlık ve motivasyon da en az yaratıcı düşünme becerisi kadar önemlidir. greeancitve PR‘ın da özelliği budur.

,