greenactive PR | Neler Yaptık

İPRAGAZ’DAN BİR İLK DAHA

İpragaz’ ın kan bağışının artırılması amacıyla Türk Kızılayı Kadın Kolları ile gerçekleştirdiği, “Kan Kardeşiyiz” projesi büyük ilgi gördü.Devlet Bakanı Nimet Çubukçu’nun katılımı ile başlayan projede 15 ilde 4000 ünite kan ile bir rekor kırıldı.

CİF PROJELERİ

Cif Tarihi yenileme ve temizlik Projeleri kapsamında Taksim Cumhuriyet Anıtı Restorasyonu Şehir hatları vapurları, Bandırma Feribotu Belediye otobüsleri Ve Köprü gişelerinin temizliği Nikahta Cif var projeleri gerçekleştirildi.

İPRAGAZ MARİNGAS

Muğla’nın dünyaca ünlü Dalyan Kanallarında sefer yapan teknelerinde test edildi. Teknelerin sintine ve yakıt atıkları ile kanalı kirletmesinin önüne geçilmesinde etkin bir rol oynayabilecek maringas sessizliği ile tam not altı .

"EĞİTİM SEFERBERLİĞİ"

İpragaz "Eğitim Seferberliği Devlet- özel sektör işbirliği ile geliştirilen proje tarihe geçti İpragaz, bu projesiyle 2 bin bayisine ve 4 bin servis elemanına güvenli LPG kullanım tekniği ve müşteri ilişkileri konusunda eğitim verdi .

COLA TURKA

Doritos A La Turca – Cem Yılmaz işbirliği Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu. Gecede, yayına giren reklam filminden ve kamera arkası görüntüler gösterildi.

BİRLİKTE YAŞAM

İngiliz Emlak şirketi Parador Properties’in Birlikte Yaşam (Living Together) projesi protokolü Didim’de imzalandı. Proje; yaşamak için Didim ve Bodrum’u seçen yabancılar ile yerel halkı kaynaştırmayı amaçlıyordu.

IPRU İSTANBUL TOPLANTISI

Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliğinin (IPRU) İstanbul toplantısı Comvex fuarı programı içinde yer alan toplantısına Ukrayna, Romanya, Slovenya, B.Hersek, Gürcistan, Sırbistan, Bulgaristan ve Hırvatistan katıldı.

KNORR HAZIR ÇORBA

Unilever Dünya Başkanı Niall Fitzgerald Knorr Çorba Kazanı Kaynıyor projesinde Küçükyalı çocuk yuvasında çocuklara kendi elleriyle pişirdiği çorbayı ,çocuklarla birlikte içti. Dünya başkanı daha sonra çocuklarla sevgi duvarına el izlerini bıraktı.

CASTORO BOĞAZDAN GEÇTİ

Mavi akım projesinde Karadeniz’e boru döşeyen dev Saipem 7000 in boğazdan geçişi saatleri aldı. Köprü nedeniyle aldığı su ile seviyesini düşüren Saipem 7000 in Karadeniz’e geçişi 8 kamera ile Yeril ve yabancı TV kanalarına canlı aktarıldı.

TETRA_PAK ÇEVRE KURULTAYI

Dünyanın ilk Çocuk Çevre Kurultayı Ankara’da yapıld.Yerli ve yabancı 12-14 yaş gurubundaki çocuğun hazırladığı Sonuç Bildirgesi dünya liderlerine gönderilmesi isteğiyle Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e takdim edildi.

İLK ALO

Türkiye’nin 3.GSM operatörü ARIA hattı ile ilk görüşmeyi dönemin ile dönemin Ulaştırma Bakanı Enis Öksüz li e Başbakan’ı Bülent Ecevit yaptı.Toplantıya Basın önde gelen isimleri İtalya’dan gelen özel konuklar da katıldı.

GKN DRİVELİNE TÜRKİYE’DE

Dünyanın lider otomotiv güç aktarma bileşenleri ve sistemleri tedarikçisi GKN Driveline Türkiye tesisileri törenle açıldı üretim merkezi olarak Eskişehir’i seçen İngiliz GKN Drivelin’in açılışta 251’inci kuruluş yıldönümünü de kutladı.

NOVO NORDİSK

Novo Nordisk’in, CHANGİNG DİABETES “Diyabeti değiştiriyoruz” projesinin Türkiye lansmanına Dünyaca ünlü Diyabet uzmanı Prof. Dr. Alan J. Garber ve proje Türkiye sorumlusu Prof. Dr. Şazi İmamoğlu da konuşmacı olarak katıldı.

NOVARTİS TESİSLERİ

Sandoz ve Ciba’nın 1996’da birleşmesinden sonra dünyada Novartis adıyla kurulan ilk fabrika İstanbul Kurtköy’de açıldı.Tesisin açılışını Novartis CEO’su Dr. Daniel Vasella Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu ile birlikte yaptı.

2. İLETİŞİM KONGRESİ

Türkiye’nin ikinci iletişim kongresine Arİa sponsor oldu. İletişim Fakülteleri ve çeşitli alanlardaki iletişim uzmanlarının bir araya geldiği toplantıdaki rapor ve sunumları bir kitap halinde tüm iletişim fakültelerine gönderildi.

HAZİNE DAİRESİ YENİLENDİ

Topkapı Sarayı Müzesi Hazine Dairesi'nin renovasyonunu GİLAN gerçekleştirildi. Çalışmalarının tamamlanması ile hazine dairesi çok sayıda davetlinin katıldığı muhteşem bir törenle açıldı...

RAMA’NIN DEV EKMEĞİ

Rama Margarin Dev Ekmek projesi ile bir rekora imza attı. Rekor için Park Orman da tüketicilerin de katlımı ile gerçekleştirilen bir piknik Ebru Şallı Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin katılımıyla tam bir şölene dönüştü.

SANDOZ TÜRKİYE

Sandoz ,yıllar sonra Novartis’in dünyanın en büyük jenerik ilaç üreticisi olarak Türkiye’de Pazar a geri döndü. Sandoz’un Türkiye’ye gelişi Conrad otelde düzenlenen basın toplantısı ile duyuruldu..

SİNPAŞ’IN LANSMANINDA

SİNPAŞ Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Bosphorus City projesinin lansmanı; dünyanın en popüler sanatçılarından biri olmanın yanı sıra 1.5 milyar USD’yi aşan gayrimenkul yatırımları ile dikkat çeken Julio Iglesias’ın katılımıyla yapıldı.

OKUMA ODALARI

Tuzlu çerez lideri Frito Lay, okula hazırlık ve okul süresince çocuğun duygusal, sosyal, bilişsel gelişiminin desteklenmesi amacıyla Adıyaman, Batman ve Nusaybin de açtığı “Çocuk Okuma Odaları “ ile önemli bir projeye imza Attı.

OMO KADINLAR KULÜBÜ

OMO kadınlarla, duygusal bağ oluşturan, onlara kendilerini özel ve önemli hissettiren, yetenek ve becerilerini ön plana çıkarmalarına yardımcı olmayı , gerektiğinde kulübün kadınların sığınacağı bir çatı haline getirmeyi başardı.

TETRA- PAK DÖNÜŞÜM PROJESİ

Tetra Pak’’ın karton süt kutularının toplanıp yeniden değerlendirilmesi projesi ile toplanan “Tetra Pak karton kutuların dönüşümü ile yapılan mobilyalar Çocuk yuvalarına bağışlandı.

DORİTOS ALA TURCA

Cem Yılmaz’ın Doritos A La Turca reklam filmi Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu. Gecede, yayına girecek yeni reklam filminden kesitler ve kamera arkası görüntüler de gösterildi.